.

.

New
120PCS/МНОГУ Тројно Балерина Цвет Појавување Лента Опфатени Метал Хард Бенд Бебе Девојка Headband

120PCS/МНОГУ Тројно Балерина Цвет Појавување Лента Опфатени Метал Хард Бенд Бебе Девојка Headband

DEN 10656.00

Стока
Достапно.


Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детали спецификации.20 /многу
240 парчиња / многу
.00 /многу
600 парчиња / многу
Бебе Чипка Headbands Водат Еластична Headband Lacy Набори Hairbands 240pcs/многу US$ 91. Ако ставки загуба или оштетување на половина пат, ние ќе се не се во можност да нудат целосно враќање на средствата. Сепак, ако се инсистира на боја се во ред, pls контактирајте со нас да се види дали се вратат на наплата е можно. Ние секогаш ќе го направите најдобра услуга. Тоа е купувачот да плати за враќање такси. Целиот материјал ќе биде безбедно и удобно.
Се враќа
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи услуга на клиентите дека можеме. pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинално пакување.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боја можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, камера, осветлување, припадност и сл.00 /многу
120 парчиња / многу
2.
Наша цел беше да се развие во секое бебе е sweet home.00 /многу
600 парчиња / многу
Тројно Мини Зголеми Цвет Headbands Со Пердуви Метални Копчиња Девојка Headabands 120 PCS/МНОГУ Queen Baby US$ 228. Ви благодариме за на шопинг!! Оригинален Дизајн со Queen Baby!!
За нас
Кралицата Бебе Компанијата е основана во 2010 година.5" Chiffon Стара Изгледа Цвет Тенка Еластична Headbands Бебе Фотографија Проп 120pcs/многу US$ 114.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Материјал Состав:
meatl
Материјал:
Chiffon
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
QB3A12
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Hairbands
Бренд Име:
QueenBaby
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Активни
Свеж

Избор на клиенти