.

.

New
Принцезата лолита накит Невестата бисер чипка појас додатоци за коса бенд коса јаже венчиња tousheng косата додаток FD-17

Принцезата лолита накит Невестата бисер чипка појас додатоци за коса бенд коса јаже венчиња tousheng косата додаток FD-17

DEN 579.00
DEN 643.68

Стока
Достапно.

2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.
Повратни информации
1.
Политика На Враќање
1.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме. опции количество слика 100 детали за производот
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу. Повратни информации е многу важна за нас. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Памук,Rayon
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Чипка
Метали Тип:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти