.

.

New
Деца Лакови headband Новороденче Soild Бои hairband коса додатоци Бутици bebe acessorios headwear meninas vestir 20pcs

Деца Лакови headband Новороденче Soild Бои hairband коса додатоци Бутици bebe acessorios headwear meninas vestir 20pcs

DEN 492.00
DEN 518.40

Стока
Достапно.


К о л о рс : 19colors. (Може да се избере бои,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате .) Материјал : Лента Лак
Quatity : 20pieces/многу
Големина : Лак 8cm (3.2")
Користи 2.5 см ширина Лента
Функција : Ranbow бои.
Сакате вашето бебе се повеќе и повеќе убави.
Ви благодариме за шопинг! Трговија на големо ве молиме да го контактирате овластениот сервис, поповолни цени

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
Seeyoo
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно,Акрилик,Памук,Rayon,Полиестер
Шаблон Тип:
Dot
Стил:
Новина
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
боја:
Покаже како Слика
Шема:
Круна/Лак/Цвет
Стил:
Прекрасна
Материјал:
Лента
Повод:
Насекаде
Пакување:
opp
За:
Бебе девојка&момче
Методи на производство:
Рачно изработени
Потекло:
Yiwu,Кина
Свеж

Избор на клиенти