.

.

New
9pcs/многу Шик Божиќ Подарок Црвена Зелена Бела 4 Sequins Лак Без Клип Деца DIY Коса Додатоци за Коса Цвет Headwear

9pcs/многу Шик Божиќ Подарок Црвена Зелена Бела 4 Sequins Лак Без Клип Деца DIY Коса Додатоци за Коса Цвет Headwear

DEN 360.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Испорака
1).
Ние агент за многу од производителите на производот,ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производите,ниска цена,брза испорака и одличен клиенти услуга.Ние често брод предмети преку EMS,DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,Кина пост,Хонгконг пост.Pls дозволете 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.
Pls остави порака abou бојата што сакате, кога проверете инаку, бои ќе бидат испратени по случаен избор.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
4).
2016 година НОВИ Божиќ Подарок Висок Квалитет Новороденче 4" Цвет Девојки Прилично Врвот Headband Коса Додатоци
Специфични Информации :
Материјал : Акрил,Spandex
Големина : 4" Голема Неуредна Sequin Лак
Боја : 3 бои
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, pls се разбере.Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Повратни информации
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
косата додаток
Свеж

Избор на клиенти