.

.

New
Бебе коса додатоци headbands Мода јаже јазол headband деца цвет headband Бохемски Коса Accessories30pcs/многу

Бебе коса додатоци headbands Мода јаже јазол headband деца цвет headband Бохемски Коса Accessories30pcs/многу

DEN 1929.60

Стока
Достапно.


353
Тежина : 6.4 G или така
Големина : 15 INCH [боја] : исто како пик (што би можеле да ни остави порака за било која боја сакате ) [Најава] : ние ќе превозот ќе случајно ако ние не добиете порака ви благодариме !

Детали

Големина:
Size fits all
Материјал:
Лен,Акрилик,Памук
Стил:
Моден
Број На Модел На:
1
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
wowsorie
Тип На Објект:
Headwear
Свеж

Избор на клиенти