.

.

New
1pcs Нови Зголеми Цвет Headband Девојки Hairband Бохемски Круна Тиара Флорални Златни Лисја Bandeau turban Коса Додатоци

1pcs Нови Зголеми Цвет Headband Девојки Hairband Бохемски Круна Тиара Флорални Златни Лисја Bandeau turban Коса Додатоци

DEN 109.00
DEN 123.84

Стока
Достапно.

Можете да платите со тоа директно.
1pcs Нови Зголеми Цвет Headband Девојки Hairband Бохемски Круна Тиара Флорални Златни Лисја Bandeau turban Коса Додатоци
Карактеристики : Бои : како се покаже Големина : како на сликата подолу Fashion & секојдневен стил се Должи на квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Повеќето од произведува имаме во акции. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 3-7 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
Hongmao
Материјал Состав:
Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
14435
Материјал:
Полиестер
Новородените Деца Headband:
бебе девојки цвет круна headband
деца тиара:
цвет круна тиара
Прилики за подароци:
Сувенири, свадба, надоместоци на вработените
Свеж

Избор на клиенти