.

.

New
10PCS 6mm Бела Мачка Уши Облик пластични коса headbands со мали заби,Слатка Принцеза hairbands,детска коса додатоци

10PCS 6mm Бела Мачка Уши Облик пластични коса headbands со мали заби,Слатка Принцеза hairbands,детска коса додатоци

DEN 496.80

Стока
Достапно.


За бои, ве молиме љубезно ве информира како да се меша кога вашата нарачка, или ние мешани бои, од страна на случајни
1)Материјал : ABS
2)Големина : 6mm ширина,weigth : за 6.85 g/еез
3)Деца пластични headbands, бебе девојки hairbands, детска коса додатоци
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
MAUTSU
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Број На Модел На:
FS2867
Свеж

Избор на клиенти