.

.

New
Aikelina 50 Компјутери/МНОГУ коса додатоци ЗА девојки и деца, ГУМА БЕНДОВИ ЦРНО БЕЛА 2017 На конска опашка носителот Еластична венчиња

Aikelina 50 Компјутери/МНОГУ коса додатоци ЗА девојки и деца, ГУМА БЕНДОВИ ЦРНО БЕЛА 2017 На конска опашка носителот Еластична

DEN 71.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.


Нарачки под $5 не може да се следи. Нарачки над $5 може да се следи. Материјал : гумени бендот+ткаенина(мешавина боја) Големина : 3cm Spc : 50pcs/многу

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Најлон
Број На Модел На:
Топла продажба
Бренд Име:
Aikelina
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
Свеж

Избор на клиенти