.

.

New
21 бои Домот sinamay капи убаво fascinators за свадба коса додатоци булчински капи партија headwear коктел капи OF1542

21 бои Домот sinamay капи убаво fascinators за свадба коса додатоци булчински капи партија headwear коктел капи OF1542

DEN 1529.00
DEN 1609.92

Стока
Достапно.


Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.
ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
21 бои Домот sinamay капи убаво fascinators за свадба коса додатоци булчински капи партија headwear коктел капи OF1542
Достапни бои Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации.ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
За Трговија На Големо
Дали ќе поднесе голема цел(Прифати мешани трговија на големо),ве Молиме контактирајте со нас прво,ние им обезбедуваме на најевтиниот цена и ЕМС бесплатен превозот.
Плаќање
Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од датумот на купување на трансакцијата.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Превозот И Предавање
Пратката се испраќаат директно од нашиот магацин(жеџијанг,Кина).

Детали

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен,Пердув
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Новина
Број На Модел На:
OF1542
Големи Материјал:
sinamay и пердув
боја:
21 БОИ
Стил:
haircombs
Пакет:
6 компјутери/пакет
Состојба:
Трговијата на мало,нови
Големина:
околу 12/30cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти