.

.

New
Chiffon цвет headband сатен rosette hairband девојка Врвот лента цвет Headband коса додатоци 12pcs/многу

Chiffon цвет headband сатен rosette hairband девојка Врвот лента цвет Headband коса додатоци 12pcs/многу

DEN 974.00
DEN 1082.88

Стока
Достапно.


2015 година нови свадба бебе девојка сатен цвет Headband, Гроздобер Чипка hairband Деца' Коса Додатоци Божиќ Подарок
Една големина одговара од infany бебе,години на големи девојки, па дури и лејди.
Не протриване. многу мека сјајна материјал.
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки.
Headband Големина : 1,5 см ширина, околу 18cm должина една страна
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : 6 бои, покажуваат како слика.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Headbands
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Magicfty
Пол:
Девојки
Име:
бебе девојка сатен цвет headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Color5:
Праска
Материјал:
Сатенски
material1:
tulle
Свеж

Избор на клиенти