.

.

New
36 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Corker конска опашка 60 Бр.+ Streamers Лак 96 Бр. Еластична Клип

36 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Corker конска опашка 60 Бр.+ Streamers Лак 96 Бр. Еластична Клип

DEN 1461.00
DEN 1718.40

Стока
Достапно.

Ние сме, исто така, сериозен продавачот, ако има било каков проблем,pls првиот контакт со нас пред да го оставите вашите повратни информации, ние секогаш ќе ги направи сите напори да се направи сте задоволни со цел, ви благодарам многу
.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.Во случај дека враќањето е барање, pls бидете сигурни дека сите се враќа вклучуваат сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,
Повратни информации
Ние го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас, кога ќе се потврди на плаќање, pls се чувствуваат слободни да ја напуштат повратни информации, така што ќе го направите подобра услуга.Ова е одлична мешавина на Различни бои за 3/8 инчи панделки.Должината на секоја лента се 11-12 инчи за.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на одлуки и превозот.Тие се супер забава. Ние сме производител на косата додатоци, Ако клиентот има стил, но не шоу на нашата веб страница,контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографијата , ние ќе м
2 Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако не одговорите за нас во 2 дена ,Ние ќе choos
3 ве Молам, ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации или 3 ѕвезда , Ако производите се случи проблеми , ве Молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се обидеме потрудиме да се реши за y
4.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras
Свеж

Избор на клиенти