.

.

New
21 Бои sinamay Fascinator sposa свадба капи за жените домот дерби виолетова коса fascinator капи пердув додатоци OF1542

21 Бои sinamay Fascinator sposa свадба капи за жените домот дерби виолетова коса fascinator капи пердув додатоци OF1542

DEN 527.52

Стока
Достапно.


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на пердув,sinamay
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,булчински капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја на слонова коска,Бела,Црвена,Црна,Turquiose,Зелена,Кралска сина,Виолетова,Кафена,Топла розова,Портокалова,Морнарица,Сребро,Злато,Лубеница,Розова
ние, исто така, може да се направи една fascinator мешавина боја,вие само ме остави порака на која боја ви се допаѓа кога цел,ние ќе се направи и брод за вас
Можете да одберете бои од подолу боја шема,ви благодариме
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
OF1542
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Новина
Големина:
About 12/30cm
avaliable боја:
21 БОИ
is_customized:
Yes
Употреба:
свадба,забава,повод,црква,саем, коктел,раси,шоу,вечера,банкет,чај
Свеж

Избор на клиенти