.

.

New
8 инчен Голема Коса, Лак Бутик Солидна Grosgrain Лента Hairgrips Коса Клипови Headwear Barrette Bowknot За Жени, Девојки Додатоци

8 инчен Голема Коса, Лак Бутик Солидна Grosgrain Лента Hairgrips Коса Клипови Headwear Barrette Bowknot За Жени, Девојки Додатоци

DEN 49.00
DEN 118.08

Стока
Достапно.

Повеќе стилови на повеќе концесии
САД $ 79.99
САД $ 34.99
САД $ 74.99
САД $ 3.99
САД $ 1.1
САД $ 7.99
САД $ 1.99
САД $ 2.79
САД $ 23.99
САД $ 4.97
САД $ 1.36
САД $ 2.45
САД $ 2.28
САД $ 2.46
САД $ 1.99
САД $ 2.39
САД $ 4.39
САД $ 1.99
САД $ 2.29
САД $ 5.99
8 инчен Голема Коса, Лак Бутик Солидна Grosgrain Лента Hairgrips Коса Клипови Headwear Barrette Bowknot За Жени, Девојки Додатоци
боја : 25colors (како што е прикажано како на сликата) Материјал : Полиестер Стил : Симпатична, Мода 100% сосема нов и висок квалитет на убави цвеќиња,Различни светли бои може да одговара со различни облека на вашето бебе! Добар избор за вашето бебе да се носат во партијата, на фестивали или во секојдневниот живот, без разлика Дали долга коса или кратка малку девојка сестра веднаш се претвори во една мала убава девојка, многу убави Користи : Ова headband е совршен за вашата Божиќ слики, фотографии, партија или било кои други посебни време

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
RuoShui
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FJ1003
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear
боја:
25 бои
лак големина:
8 инчен
Материјал:
grosgrain лента
Повод:
Секојдневниот Живот, Партија
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
моден стил:
Моден
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти