.

.

New
20pcs Мода Симпатична Ткаенина Флорални Фокс Девојки Шноли Солидна Kawaii Сјајот Чипка Животински Влакна Клипови Коса Додатоци Headware

20pcs Мода Симпатична Ткаенина Флорални Фокс Девојки Шноли Солидна Kawaii Сјајот Чипка Животински Влакна Клипови Коса Додатоци

DEN 1342.00
DEN 1491.36

Стока
Достапно.

Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.Ние сме подготвени да ви помогнеме. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во единечната цена или трошоците за превозот. Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понатамошна настава на бои.
Трговија на големо 20pcs Мода Симпатична Ткаенина Фокс Девојки Шноли Kawaii Солидна Цртан филм Животинско Бебе Девојки Коса Клипови Коса Додатоци
Модел No : SMPLP
Пакување : 20pcs/Многу
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата.Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Smart Фиби
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
SMPLP
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Стил:
Новина
Материјал:
Други
Бои:
Assorted Colors
Карактеристики:
Животните
Свеж

Избор на клиенти