.

.

New
Жените Bridemaid Цвет Headband Круна Флорални Garlands Hairband Свадба Партија Коса Додатоци Нови

Жените Bridemaid Цвет Headband Круна Флорални Garlands Hairband Свадба Партија Коса Додатоци Нови

DEN 268.00
DEN 432.00

Стока
Достапно.

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.Жените Bridemaid Цвет Headband Круна Флорални Garlands Hairband Свадба Партија Коса Додатоци H9
Функција :
Убава коса додатоци. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
117079
Тип:
Tiaras
Тип На Објект:
Headwear
Свеж

Избор на клиенти