.

.

New
100Yard DHL Слободни shippin 3 Широк Валентин Тематските Пакување Лента Срцето Holographic Лента

100Yard DHL Слободни shippin 3 Широк Валентин Тематските Пакување Лента Срцето Holographic Лента

DEN 5928.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.


Детали :
Лента Тип : Holographic Печати лента
Лента големина : 75mm
Ние, исто така може да се печати било на вашето лого на лента.Shippment
А). Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Повратни информации
4.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.Објектот спецификите
100 Yard DHL Слободни shippin 3" Широк Валентин Тематските Пакување Лента Срцето Holographic Лента
Нашата лента широко се користи во подарок пакување, цвет, лакови, торба string, reticule мозок, и тении, ги красат лента, облека
додаток за во автомобил, покривки, материјал за пакување, промоција на подарок, mobil string, картичка string, етикета, играчки, чевли, дома
текстилни додатоци, gown, и така натаму.
Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
YV172100
Пол:
Девојки
Тип:
Косата Панделки
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти