.

.

New
Моден Жените Fascinator Cambric Headdress Гроздобер Дама Коктел Шапка Француски Було Свадба Партија Свадба Коса Accessorie Нови

Моден Жените Fascinator Cambric Headdress Гроздобер Дама Коктел Шапка Француски Було Свадба Партија Свадба Коса Accessorie Нови

DEN 255.00
DEN 397.92

Стока
Достапно.

Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ние само брод да се потврди цел адреси.2 cm разликува поради прирачник за мерење .
Ве молиме овозможи 0.
1 x Fascinator
1 x Главата обрачот
1 x Коса клип
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
114542
Тип:
Hairbands
Тип На Објект:
Headwear
Свеж

Избор на клиенти