.

.

New
9Pcs 100cm Мода Точки Жени, Девојки Коса Панделки Hairbow Носителот на Косата Клипови Закачалка Бутик Коса Додатоци Пад на Превозот

9Pcs 100cm Мода Точки Жени, Девојки Коса Панделки Hairbow Носителот на Косата Клипови Закачалка Бутик Коса Додатоци Пад на Превозот

DEN 312.00
DEN 546.72

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов.
Материјал : Grosgrain.
Големина : За 100cm.
Пакет Содржина : 9 Компјутери/Многу.
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.

Детали

Големина:
100cm
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
MIX166CH01
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки
Тип:
Косата Панделки
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти