.

.

New
Отворено Жените Дама Широк Hairband Sweatband Еластична Коса Бенд Headband Пот Headband Нови

Отворено Жените Дама Широк Hairband Sweatband Еластична Коса Бенд Headband Пот Headband Нови

DEN 92.00
DEN 148.32

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Најлон
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
116233
Тип На Објект:
Headwear
Свеж

Избор на клиенти