.

.

New
55мм Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет

55мм Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет

DEN 158.00
DEN 255.84

Стока
Достапно.

(GMT+8) од понеделник до сабота . Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).55мм Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет
Функција
Материјал : метал
Боја : никел
Големина : 55мм*8мм
50 x Коса Клипови ( Имајте на ум : може да биде грешка на квантитет. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. да 18 : 00часот. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
N/A
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear
Свеж

Избор на клиенти