.

.

New
Гроздобер Жените Fascinator Cambric Коктел Шапка Hairband Було Headband Дама Свадба Партија Headdress Коса Accessoies Нови

Гроздобер Жените Fascinator Cambric Коктел Шапка Hairband Було Headband Дама Свадба Партија Headdress Коса Accessoies Нови

DEN 254.00
DEN 409.44

Стока
Достапно.

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
114534
Тип На Објект:
Headwear
Свеж

Избор на клиенти