.

.

New
75mm Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет

75mm Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет

DEN 255.00
DEN 410.88

Стока
Достапно.

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. )
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. да 18 : 00часот. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear
Свеж

Избор на клиенти