.

.

New
Слатка лолита принцеза на косата додаток гроздобер кралската косата додаток двоен слој лак headband принцеза headband cos коса бенд лак

Слатка лолита принцеза на косата додаток гроздобер кралската косата додаток двоен слој лак headband принцеза headband cos коса

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Розова 100 Детали За Производот

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Тип:
Hairbands
Материјал:
Памук
Материјал:
Чипка
Метали Тип:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти