.

.

New
Принцезата Слатка лолита косата додаток црн или бел цвет лак бела чипка hairbands cos коса поклон Cosplay слугинката accessorie

Принцезата Слатка лолита косата додаток црн или бел цвет лак бела чипка hairbands cos коса поклон Cosplay слугинката accessorie

DEN 758.00
DEN 842.40

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Бело 100 Детали За Производот

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Материјал:
Чипка
Косата додаток класификација:
косата додаток сет
Метали Тип:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти