.

.

New
30 Парчиња/многу Цвеќиња Заби Hairbands За Девојки Деца Бутик рачно изработени Обичен Лента Цвет Тешко Headbands Коса Додатоци

30 Парчиња/многу Цвеќиња Заби Hairbands За Девојки Деца Бутик рачно изработени Обичен Лента Цвет Тешко Headbands Коса Додатоци

DEN 1094.00
DEN 1368.00

Стока
Достапно.


Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Големина : Цвет должина е околу 4.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Chengna онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Ние се реализира најголем дел од успехот на клиентите. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
CN
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CNHB-141171
Headwear:
Коса Додатоци
hairband:
Headband
Цвет:
цвет headband
цвет hairband:
бебе hairband
Бебе Headband:
девојки headband
девојки hairband:
headband со цвет
hairband со цвет :
забите hairband
забите headband:
тешко headband
пластични headband:
пластични hairband
солидна hairband:
девојки коса додатоци
Свеж

Избор на клиенти