.

.

New
Слатка лолита принцеза headband зајакот дама венчиња epineurium headband принцеза венчиња за коса додаток cos коса бенд лак

Слатка лолита принцеза headband зајакот дама венчиња epineurium headband принцеза венчиња за коса додаток cos коса бенд лак

DEN 828.00
DEN 919.68

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Бело 100 Детали За Производот

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Тип:
Hairbands
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Метали Тип:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти