.

.

New
10PCS 5mm лаванда сатен лента завиткани обичен метал коса headbands,Суровини headbands внатрешна ЗДЕЛКА за РЕФУС

10PCS 5mm лаванда сатен лента завиткани обичен метал коса headbands,Суровини headbands внатрешна ЗДЕЛКА за РЕФУС

DEN 552.00

Стока
Достапно.


1)Материјал : метал,суровини заврши
2)Тежина : околу 11.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот.15 /многу
100 парчиња / многу
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл.56 /многу
10 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 30 цврсти бои за избор 5mm сатен лента опфатени обичен Метал Коса Headbands на Бесплатен превозот САД$ 42. Ве молиме љубезно забелешка
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
ЗДЕЛКА за РЕФУС 5mm fushia сатен лента завиткани обичен метал коса headbands Бесплатен превозот САД$ 12.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS1358
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти