.

.

New
Слатка лолита принцеза headband косата додаток лак за коса додаток фустан headband cos коса бенд лак

Слатка лолита принцеза headband косата додаток лак за коса додаток фустан headband cos коса бенд лак

DEN 636.00
DEN 707.04

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Небото Сино 100 Детали За Производот

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Тип:
Hairbands
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Метали Тип:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти