.

.

New
100pcs DHL Бесплатен превозот слонова коска сатен organza коса поклон Цвет девојка кристал бисер

100pcs DHL Бесплатен превозот слонова коска сатен organza коса поклон Цвет девојка кристал бисер

DEN 6931.00
DEN 7296.00

Стока
Достапно.

Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место.Објектот спецификите
100pcs DHL Бесплатен превозот слонова коска сатен organza коса поклон Цвет девојка кристал бисер
Рачно изработени објект Материјали : разубавувањето, еластична бенд, rhinestones, бисери, organza лента, еластична, chiffon Бродови во светот од Кина Одговараат за 3 до 6 месец Бебето : 15"
Боја :
Слонова коска
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Искрено се извинуваме за сите непријатности. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
НАПОМЕНА : 1. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.Нашата Фабрика :

:
.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Shippment
А). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок .Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
YV171834
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Свеж

Избор на клиенти