.

.

New
Слатка лолита принцеза headband губење на косата додаток бенд cos коса бенд лак мачка уши бела прекрасна чипка коса додатоци обичај

Слатка лолита принцеза headband губење на косата додаток бенд cos коса бенд лак мачка уши бела прекрасна чипка коса додатоци

DEN 670.00
DEN 744.00

Стока
Достапно.

Опции Количество Бело 100 Детали За Производот
Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help.
Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days. Повратни информации е многу важна за нас. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно.com/extend_shipment_date.
Повратни информации
1.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Тип:
Hairbands
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Чипка
косата додаток текстура:
други текстура
Косата додаток класификација:
други косата додаток
Свеж

Избор на клиенти