.

.

New
Бесплатен Превозот 300pcs Пастелни 5 Petal Polka Точка Grosgrain Лента ЦВЕТ Коса Клип 3.5

Бесплатен Превозот 300pcs Пастелни 5 Petal Polka Точка Grosgrain Лента ЦВЕТ Коса Клип 3.5

DEN 9941.00
DEN 10464.00

Стока
Достапно.

5 cm Еден Prong Клип
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.Објектот спецификите Бесплатен Превозот 300pcs Пастелни 5 Petal Polka Точка Grosgrain Лента ЦВЕТ Коса Клип 3.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации
.5"
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 3.
Б) Други земји : Depands. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации . Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV130121
Свеж

Избор на клиенти