.

.

New
Слатка лолита принцеза headband слатка косата додаток headband принцеза headband cos коса бенд лак розова мачка уво

Слатка лолита принцеза headband слатка косата додаток headband принцеза headband cos коса бенд лак розова мачка уво

DEN 670.00
DEN 744.00

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Розова 100 Детали За Производот

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Тип:
Hairbands
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
косата додаток текстура:
други текстура
Свеж

Избор на клиенти