.

.

New
Слатка лолита принцеза headband слатка plaid косата додаток двоен слој лак headband принцеза headband cos коса бенд лак

Слатка лолита принцеза headband слатка plaid косата додаток двоен слој лак headband принцеза headband cos коса бенд лак

DEN 636.00
DEN 707.04

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Боја како слика 100 Детали за Производот

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Тип:
Headbands
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Чипка
косата додаток текстура:
други текстура
Свеж

Избор на клиенти