.

.

New
280pcs/многу 38 бои Шик Европски 4 Sequins Лак Без Клип Година Топло-продажба DIY Коса Accesories Висок квалитет на DHL Слободни

280pcs/многу 38 бои Шик Европски 4 Sequins Лак Без Клип Година Топло-продажба DIY Коса Accesories Висок квалитет на DHL

DEN 7728.00
DEN 11040.00

Стока
Достапно.


Ние агент за многу од производителите на производот,ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производите,ниска цена,брза испорака и одличен клиенти услуга.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Фабрика Директни&Ниска Цена И Добра Qulity&Брза Испорака
Бесплатни Epacket/CAPA 2016 година Нови 4" Голема Лакови за Девојка и Жена Коса Додатоци мода Голема Sequin Лак за DIY Бебе Headband
Боја : 38 Боја
Пакет : Opp вреќа
Големина : околу 4"
Nr1 Смарагд,Nr2 нане,Nr3 морнарица,Nr4 теал,Nr5 тоа браун,Nr6 голи,Nr7 AB Бела,Бр 8 неонски тен,Nr9 црна,Nr10brown,Nr11 тоа злато,Nr12 сива,Nr13 тоа сина,Бр 14 вино,Nr15 сребро,Бр 16gold,Nr17 црвена,Nr18 виножито еден,Nr19 лаванда,Nr20 корали,Nr21 топла розова,Nr22 тоа розова,Nr23 fuchsia,Nr24 виолетова,Nr25 неонски бела,Nr26 неонски беж,Nr27 кралската,Nr28 тиркизна,Nr29 неонски нане,Nr30 неонски розова,Nr31 неонски голи,Nr32 неонски портокал,Nr33 неонски сива,Nr34 неонски зелена,Nr35 злато+црна,Nr36 неонски тоа розова,Nr37 виножито две,Бр 38 Неонски apple зелена
Pls ја напушти mesage за бои што треба, или ќе бидат испратени надвор случајно.
Попуст
Ние нудиме повеќе попуст на голема цел,ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
4).

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Polyethersulfone,Spandex,Полиестер
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
sequin лакови
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Свеж

Избор на клиенти