.

.

New
Слатка лолита коса додатоци принцеза cosplay накит laciness поклон накит принцеза се облекуваат накит cos коса бенд лак за коса јаже

Слатка лолита коса додатоци принцеза cosplay накит laciness поклон накит принцеза се облекуваат накит cos коса бенд лак за коса

DEN 496.00
DEN 551.52

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Бела чипка + црвен лак 100 Детали за Производот

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Новина
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Материјал:
Чипка
Свеж

Избор на клиенти