.

.

New
100pcs Бесплатен Превозот Девојки Дете Sequin Bowknot за Headband Коса Бенд Лак

100pcs Бесплатен Превозот Девојки Дете Sequin Bowknot за Headband Коса Бенд Лак

DEN 6794.00
DEN 7152.00

Стока
Достапно.


Б) Други земји : Depands.Објектот спецификите
100pcs Бесплатен Превозот Бебе Девојки Дете Sequin Bowknot за Headband Коса Бенд Лак
Материјал : Лента
Големина : Околу 10cm
Ве молиме Наведете ги вашите омилени бои кога цел,или тие ќе бидат испратени од страна на radom бои. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.Ви благодариме.Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации . Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YV161528
Тип:
Headbands
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти