.

.

New
150pcs Бесплатен превозот Девојка-Деца-Божиќ-Празник-Партија-Лак-Grosgrain-Лента за Коса Клипови

150pcs Бесплатен превозот Девојка-Деца-Божиќ-Празник-Партија-Лак-Grosgrain-Лента за Коса Клипови

DEN 4423.00
DEN 4656.00

Стока
Достапно.


Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.Ви благодариме. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .
Б) Други земји : Depands.
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации
. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
YV161552
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти