.

.

New
150pcs Бесплатен превозот Снегулки Алигатор Клипови за Девојки Лента за Коса Лакови Божиќ Ден

150pcs Бесплатен превозот Снегулки Алигатор Клипови за Девојки Лента за Коса Лакови Божиќ Ден

DEN 4423.00
DEN 4656.00

Стока
Достапно.


Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.Објектот спецификите
150pcs Бесплатен превозот Снегулки Алигатор Клипови за Девојки Лента за Коса Лакови Божиќ Ден
Материјал : Лента
Големина : Околу 7*8cm
Ве молиме Наведете ги вашите омилени бои кога цел,или тие ќе бидат испратени од страна на radom бои.Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации . Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации
. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV161550
Свеж

Избор на клиенти