.

.

New
Жените windbreaker 2017 Пролет и Есен нова мода обичните windbreaker и долги делови Тенок plaid грб TB7691

Жените windbreaker 2017 Пролет и Есен нова мода обичните windbreaker и долги делови Тенок plaid грб TB7691

DEN 1968.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големината на Градите Ширина Половината Ракав Соодветен за тежината cm инчи cm инчи cm инчи kg S 96 37.80 94 37.01 58 22.83 4552.5 M 100 39.37 98 38.58 59 23.23 52.559 L 104 40.94 102 40.16 60 23.62 5966 XL 108 42.52 106 41.73 61 24.02 66-72.5 XXL 112 44.09 110 43.31 62 24.41 72.577.5 XXXL 116 45.67 114 44.88 63 24.80 77.5-85 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Декорација:
Epaulet,Батон,Прилагодлив Половината,Џебови
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
TB7691
Бренд Име:
longqibao
Затворање Тип:
Двојно Гради
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Џерси
Шаблон Тип:
Plaid
Свеж

Избор на клиенти