.

.

New
50 компјутери ,A4(216*279mm) ,85g 75% памук 25% лен хартија, боја на слонова коска

50 компјутери ,A4(216*279mm) ,85g 75% памук 25% лен хартија, боја на слонова коска

DEN 960.00

Стока
Достапно.


75% памук и 25% лен 85gsm безбедност обврзници хартија со боја влакна
Производ descripton :
Име:85g 8.5 инчен*11inch 75%памук 25%лен хартија слонова коска
Содржина : 75%памук пулпа &25%лен пулпа
Големина:8.5 инчен*11inch=216mm*279mm
Пакет:50sheets/торба
Боја : Боја На Слонова Коска
Функција : Нема скроб,без киселина, водоотпорен,жолтеникава отпор,ув досадна
Употреба : Сертификат страница,Карта на хартија,висок степен на продолжите ,итн.
Зошто да го одберете нашата корпорација?
Ние може да обезбеди конкурентна цена, стабилен квалитет и одлична услуга.
Нашите MOQ е само 1 торба, што содржат 50 компјутери.
Ние може да обезбеди евтини DHL или ТНТ, и да се направи испорака откако ќе го поставите тој нарачка, вие може да го добиете на хартија во рок од 5-7 workdaies.
Ние може да се осигура вашата цел безбедно со влага доказ занает хартија за пакување.

Детали

Тип:
копија на хартија
Квантитет На Пакет:
1-500 Листови
Број На Модел На:
LYYT042
Големина:
A4
Тежина:
85g
Свеж

Избор на клиенти