.

.

New
A4 Обоени Cardstock 230gsm Длабоко Боја Трудови За Занает-Карта во донесувањето Одлуки Црвено/Сино/Темно Кафеава/Мерло Црвена/Длабоко Зелени Листови 10/20

A4 Обоени Cardstock 230gsm Длабоко Боја Трудови За Занает-Карта во донесувањето Одлуки Црвено/Сино/Темно Кафеава/Мерло Црвена/Длабоко

DEN 360.00

Стока
Достапно.

- Тежина : 230 gsm / м2 - Size : 210mm x 297mm (А4) - Крај : Двете страни Мат - Добар за гел пенкало и фломастер пенкало. Длабоко боја cardstock, совршен за уметност, занает хартија или карта во донесувањето одлуки. Силна Пакување, вашите документи ќе биде предаден, рамен, нема прашина. ние ќе се стави 3мм kraft поддршка одбор во пакетот за заштита на трудови од свиткување. Answer : ___________________________ Note : во Боја прикажано на сликите може да се разликува малку од вашиот екран се должи на разликите во компјутерски монитори - Превозот : Вашата цел ќе биде испратена во рок од 48 часа ( Но не вклучуваат недела ) преку Кина Пост Регистрирани Воздух Парцела или Aliexpress Стандард Превозот Услуга. Откажувањето : Ако сакате да го откажете вашата нарачка, ве молиме да го стори тоа во рок од 24 часа од купување.

Детали

боја:
длабоко зелена 10 листови, длабоко зелена 20 листови, црвена 10 листови, црвена 20 листови, темно кафена 10 листови, темно кафена 20 листови, сина 10 листови, сина 20 листови, мерло 10 листови, мерло 20 листови
Тип:
копија на хартија
Број На Модел На:
Cardstock хартија
Бренд Име:
STORKFLY
Квантитет На Пакет:
1-500 Листови
Големина:
A4
Тежина:
230
Состојба:
Бренд Нови
Тежина:
230 gsm / m2
Количина:
10/20 листови за пакет
Заврши:
matte
Објектот На Локација:
пекинг
Свеж

Избор на клиенти