.

.

New
Micui 100PCS 12*12mm Транспарентен позлатени Боја 2 Дупки Плоштадот Акрилик Копчиња Облека Материјали за Шиење Додатоци ZZ346

Micui 100PCS 12*12mm Транспарентен позлатени Боја 2 Дупки Плоштадот Акрилик Копчиња Облека Материјали за Шиење Додатоци ZZ346

DEN 223.00
DEN 293.76

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете ја вашата aliexpress превозот адреса внимателно пред касата. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Услови На Продажба Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Micui 100 PCS 12*12mm Транспарентен позлатени Боја 2 Дупки Плоштадот Акрилик Копчиња Облека Материјали за Шиење Додатоци ZZ346 Забелешка : >122$, слободни-превозот преку EMS/DHL Состојба : Brand New Големина : 12*12mm
Материјал : Акрилик Копчиња
Употреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за прибор за Облека, итн. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Контактирајте со Нас на Нашиот Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) на Секое прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
acryl
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Бренд Име:
Micui
Број На Модел На:
ZZ346
Обликот:
Плоштад
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Големина:
12*12mm
Свеж

Избор на клиенти