.

.

New
10Pc 21MM Круг lvory Бисер Копчето сребро метал flatback кристал копчето Свадба DIY коса цвет центар scrapbooking

10Pc 21MM Круг lvory Бисер Копчето сребро метал flatback кристал копчето Свадба DIY коса цвет центар scrapbooking

DEN 212.16

Стока
Достапно.


Тип на производ : 10 Pc 21 MM Круг lvory Бисер Копчето сребро метал flatback кристал копчето Свадба DIY коса цвет центар scrapbooking
Декорација : Кристал
Функција : DIY
Техника : Обложени
Материјал : Rhinestones
Употреба : Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Облик : Стан
Број на модел : 21mm
Боја : Боја На Слонова Коска
Количина : 10 парчиња
Начин на плаќање (1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. (2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. (3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Превозот и Ракувањето со Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 2 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 12-21 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 15-30 дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 20-35 бизнис денови Други земји

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Број На Модел На:
K072
Големина:
21mm
Свеж

Избор на клиенти