.

.

New
Жешка нов 10pcs/многу 18mm Рамен грб кристално Јасно копчето Сребро облека тока покани за свадба декорација кристал копчиња

Жешка нов 10pcs/многу 18mm Рамен грб кристално Јасно копчето Сребро облека тока покани за свадба декорација кристал копчиња

DEN 157.92

Стока
Достапно.


Тип на производ : Жешка нов 10pcs/многу 18mm Рамен грб кристално Јасно копчето Сребро облека тока покани за свадба декорација кристал копчиња
Декорација : кристално
Функција : DIY
Техника : Обложени
Материјал : Метал
Употреба : Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Облик : Стан
Број на модел : 18mm
Боја : златна
Количина : 10piece
Начин на плаќање (1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. (2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. (3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Превозот и Ракувањето со Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 2 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 12-21 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 15-30 дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 20-35 бизнис денови Други земји

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Број На Модел На:
K455
Големина:
18mm
Свеж

Избор на клиенти