.

.

New
Niucky Копчиња 30мм 48L 2 дупки Bontique кафе ласерски chrysanthem дрво грб копчиња висок степен на дрво за шиење материјали W0101-030

Niucky Копчиња 30мм 48L 2 дупки Bontique кафе ласерски chrysanthem дрво грб копчиња висок степен на дрво за шиење материјали

DEN 871.00
DEN 957.60

Стока
Достапно.

Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
. Тоа може да потрае подолго, поради доцнење во сопствени грешки, празници, временските или други причини. Што да правам кога пратката е скршен или оштетен?
Ве молиме проверете пакетот пред да го потпише. Ако тоа е скршен или оштетен, ве молиме да евидентира со превозникот, и да ги преземат фото да ни ги испратите. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт име, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Забелешка : Се изменуваат или голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно.635 mm Предмет Бр. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не се достапни да биде следење по напуштање на пост склад. Економски Воздух e-Mail пораки како што се Yanwen Економија, Correos Економија.
Регистрирани Воздух Mail, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет се достапни да биде следење.
Известување
1.
Име : Добро Дрво за Шиење Копчиња Материјал : Природен чај дрво Боја : Кафе-како слика Количина :
36pcs/торба
Големина : 30мм , 48 L, 1+3/16" Конверзија на :
1 инч = 25.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Чипка
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
W0101-001
Бренд Име:
Niucky
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти