.

.

New
50pcs 35*20mm Мешани був насликани Копчиња за Шиење Копчиња Scrapbooking Дрвени Копчиња Занаети DIY Шиење Додатоци XP0288

50pcs 35*20mm Мешани був насликани Копчиња за Шиење Копчиња Scrapbooking Дрвени Копчиња Занаети DIY Шиење Додатоци XP0288

DEN 114.24

Стока
Достапно.

Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка.Ако статусот на вашата цел не се променила во "купувачот има платено цел" 5 дена откако сте платиле, ве молиме контактирајте со нас 6. Купувачот Заштита
. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови. За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата.Во Банкарски Информации дел, ќе видите Зачувам информациите на сметката што треба да се пренесе на вашата исплата.4 mm или 1mm = 0. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка : Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница.

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
бисер
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Sequins
Бренд Име:
ZXP&XJ
Број На Модел На:
0288
Свеж

Избор на клиенти