.

.

New
Бесплатен Превозот на Големо 20pcs/многу 24X26mm Кристал Flatback Копчето За Коса Цвет Свадба Покана RM013

Бесплатен Превозот на Големо 20pcs/многу 24X26mm Кристал Flatback Копчето За Коса Цвет Свадба Покана RM013

DEN 758.00
DEN 758.40

Стока
Достапно.


Напомена :
Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење,Магнетни
Декорација:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Техника:
позлата
Бренд Име:
MYG
Обликот:
Цвет
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
RM012
Материјал:
Метал
Кристал:
ASFOUR КРИСТАЛ
Опис:
Доведе слободни и Никел слободни
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
is_customized:
Yes
Големина:
24X26mm 52mm
Свеж

Избор на клиенти