.

.

New
50 групи/многу 12.5 mm Метал прилепува.Висок квалитет на Snap копчето метал јакна Snap Fastener Црна боја процес. занитвам T8 T5 T3

50 групи/многу 12.5 mm Метал прилепува.Висок квалитет на Snap копчето метал јакна Snap Fastener Црна боја процес. занитвам T8

DEN 437.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот

Детали

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
12.5 mm
Техника:
Сликарство
Бренд Име:
DoonLoo
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Метал Тип:
никел
Свеж

Избор на клиенти