.

.

New
DIY Johnleather Занает Хардвер Метал Conchos Антички Сребрен Финиш 607137-32/36

DIY Johnleather Занает Хардвер Метал Conchos Антички Сребрен Финиш 607137-32/36

DEN 119.52

Стока
Достапно.


Предмет : DIY Johnleather Занает Хардвер Метал Conchos Антички Сребрен Финиш Завртки назад
Материјал : Метал
Боја : Антички Сребрен
Дијаметар : 32-милиметри и 36mm големина за избор
Пакет Содржи : 1 buc Conchos Сет
Висок квалитет на Цвет Concho (Screwback) ;
Изработени од Легури на метал,Одлична за leathercraft !
Тие секоја доаѓаат со завртката за апликација .
Тие се одлични за leathercraft , монтажа на вашиот омилен Појас, Пиштол појас , Седло Ќебе , holster итн.., исто Така, стр opular за употреба на дисаги, cardcases, purses и чанти и така натаму.

Детали

Големина:
32mm, 36mm
Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
607137-32/36
Свеж

Избор на клиенти