.

.

New
Претходно биле вклучени Метал претходно биле вклучени Умре За рачно изработени Притиснете Машини Упатство за Инсталација на Алатките 9/12/15/17/22mm Бесплатен Превозот

Претходно биле вклучени Метал претходно биле вклучени Умре За рачно изработени Притиснете Машини Упатство за Инсталација на Алатките

DEN 729.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Горниот умре : 8mm Пониски умре : 19mm
Претходно биле вклучени Метал претходно биле вклучени Умре За рачно изработени Притиснете Машини Упатство за Инсталација на Алатките 9/12/15/17/22mm Бесплатен Превозот 2017061101

Детали

Големина:
12mm dies, 15mm dies, 17mm dies, 22mm dies, 9mm dies
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Обликот:
Круг
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Број На Модел На:
2017061101
Декорација:
Никој
Стил:
Месо тело
Метал Тип:
Железо
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Големина:
9mm,12mm.15mm,17mm,22mm
Свеж

Избор на клиенти